Star Wars: KOTOR

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26.0 MB
  • Version 1.0.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Aspyr Media
Star Wars: KOTOR Android cihazınızda oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir Star Wars macerasıdır.

Star Wars tutkunlarının bir başka macerasına daha eşlik etmek isterseniz Star Wars: KOTOR mobil oyununu Android  cihazınıza üret karşılığında indirebilirsiniz. Oyunda klasik Star Wars karakterini görmeniz mümkün. Aksiyon ve macera yine hız kesmeden devam ediyor. Bunu başarabilir misiniz? Sizlere verilen görevleri başarı ile sonuçlandırabilir misiniz? Cevabınız evetse Star Wars: KOTOR oyununa sizde sahip olun. 

Galaktik İmparatorluğun dört bin yıl öncesine ve yüzlerce Jedi Şövalyesi acımasız Şith'e karşı savaşa girmiş durumda. Jedi Emir'in son umudu olarak oyuna dahil oluyorsunuz. Cumhuriyet'i kurtarma arayışında kuvvetlerin müthiş gücünü idare edebilir misiniz? Veya karanlık tarafın cazibesine düşer misiniz? Kahraman ya da kötü adam, kurtarıcı ya da fatih tüm galaksinin kaderini tek başınıza seçeceksiniz. Oyunda yer alan benzersiz karakterler, yaratıklar, gezegenler ve dahası Star Wars: KOTOR oyununda sizleri bekliyor olacak. 

Sizde gezegende çıkan büyük savaşı kazanmak için karakterinizi seçin ve rol yapma konusundaki becerilerinizi oyunda sergileyin. Macera dolu anlar oyunda sizleri bekliyor olacak. Dünyayı kötülüklerden korumak için yapmanız gereken görevleri yerine getirin. 

Daha Fazla Göster
Star Wars: KOTOR indir
DİĞER SÜRÜMLER